Om firmaet | Transport | Verksted | Anlegg | Renovasjon | AGA-Forhandler | Kontakt | Startsiden
Kontakt

Administrasjon

 

Tlf Hovedkontor: 71 64 79 90

 

 

KONTAKTPERSONER:


Ingmund Bakk
*Daglig leder (Br. Bakk AS)
Tlf: 71 64 79 92/Mobil: 416 39 555
E-post: ingmund@brbakk.no


Åge Bakk
*Avdelingsleder/Befrakter (Br. Bakk AS / Nordmøre Transportservice AS avd. Aure)
Tlf: 71 64 79 91/Mobil: 958 88 889
E-post: aage@brbakk.no

Roy Haugsnes
*Logistikkonsulent/Ingeniør (Br. Bakk AS)
Tlf: 71 64 79 94/Mobil: 909 85 425
E-post: roy@brbakk.no


Anne Dordi Mogstad
*Fakturaansv./Kontormedarbeider (Nordmøre Transportservice AS avd. Aure)
Tlf: 71 64 79 97/Mobil: 922 92 174
E-post: anned@brbakk.no

 

Jeanette Bakk

 *Kontormedarbeider (Br. Bakk AS/Nordmøre Transportservice AS avd. Aure)

Tlf: 70 33 44 55

E-post: Jeanette@brbakk.no

 

Ivar Bakk

*Verkstedleder (Br. Bakk AS)

Tlf: 71 64 63 06/Mobil: 995 99 970

E-post: verksted@brbakk.no

 

Lisa Råket

*Kundemottaker verksted (Br. Bakk AS)

Tlf: 71 64 63 06/71 64 79 95

E-post: verksted@brbakk.no


Harald Glomstad
*Avdelingsleder/Befrakter (Nordmøre Transportservice AS avd. Kristiansund (Frei))
Tlf: 71 52 84 00/Mobil: 958 88 899
E-post: harald@brbakk.no 

 

Stig Aspsæther

*Befrakter, partifrakt (Nordmøre Transportservice AS)

Tlf: 992 42 334

E-post: stig@brbakk.no